Pierwsza edycja słynnego na całym świecie projektu ARTBAT. pres Upperground Poland już za chwilę! Przedstawiamy Wam najważniejsze informacje organizacyjne dotyczące sobotniej imprezy.

TIME-TABLE:18:30 Otwarcie bram
19:00 - 20:00 Mike Konstanty
20:00 - 21:00 Angel Sanchez
21:00 - 22:00 Fred Lenix
22:00 - 23:30 ARGY
23:30 - 01:00 Agents Of Time LIVE
01:00 - 02:30 Joris Voorn
02:30 - 04:30 ARTBAT
04:30 - 6:00 Shall Ocin

Mapka

Bilety

Bilety będą dostępne w dniu imprezy w cenie 280 PLN. Zarówno bilety standard jak i VIP w dalszym ciągu będzie można zakupić online za pośrednictwem abilet.pl oraz w kasach ERGO Areny od godziny 16:00 do 3:00.

Szatnie

Szatnia płatna obsługiwana przez Ergo Arene.

Depozyty

Depozyty będą dostępne w cenie 25 PLN.

Toalety

Na terenie imprezy masowej znajdują się bezpłatne toalety.

Gastro

Uwaga, na terenie imprezy znajdują się punkty gastronomiczne, w których będziecie mogli zaopatrzyć się w różne napoje, piwo – 3,5% oraz różnego rodzaju fast foody. Strefa gastronomiczna – grillowa znajdować się będzie w garażu, który mieści się na poziomie płyty głównej. Będzie również wydzielona strefa z alkoholem wysokoprocentowym.

Płatności

Płatności zarówno gotówką jak i kartą.

Palarnie

Wszystkie palarnie znajdują się na zewnątrz obiektu. W arenie obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych i papierosów elektronicznych. Każdy sektor ma dedykowane palarnie.

Parkingi

Parkingi są płatne gotówką na miejscu.

Transport

Osoby niepełnosprawne: Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku mogą wejść na Arenę za darmo wraz z opiekunem, który musi posiadać bilet wstępu. Organizator zapewnia asystę do miejsc przeznaczonych dla niepełnosprawnych.

Info

Na teren imprezy nie można wnosić profesjonalnych bądź półprofesjonalnych aparatów fotograficznych, tyczy się to również kamer typu GoPro. Nie można wnosić również selfie sticków. Można natomiast wnieść urządzenia typu: powerbank oraz gimbal.

Można zabrać ze sobą plecak w maksymalnych wymiarach 30x40 cm. Można wnieść również otwarty kubek na napój.

Nie można wnosić pożywienia oraz napojów.

Wyjście z imprezy równa się z utratą ważności biletu.

Leki i inne:

Bierzemy pod uwagę fakt, że niektóre osoby muszą mieć przy sobie w czasie imprezy pompy insulinowe oraz leki. Prosimy o informowanie ochrony o tym fakcie przy wejściach. Wszelkie wątpliwości co do leków będą konsultowane przez służby medyczne.

Regulamin

Link do regulaminu