TME

Upperground Poland 2024

Informacje organizacyjne

Druga edycja słynnego na całym świecie projektu ARTBAT. pres Upperground Poland już w sobotę, 11 maja!
Zapoznajcie się z najważniejszymi informacjami organizacyjnymi dotyczącymi festiwalu.

Podczas Uppeground Poland zbudujemy dla Was pięć gigantycznych ekranów LED o łącznej powierzchni ponad 500 m2! System audio, który będzie napędzał imprezę to Outline GTO C-12 oraz. Outline Superfly, a odpowiedzialna za jakość basu będzie pokaźna ilość paczek Outline dbs 18-2. O kwestię dźwiękową zadbają ludzie znani z naszych produkcji Upperground Poland 2023 oraz niedawnego Dreamstate Europe 2024. Tak jak zapowiadaliśmy, będzie to zdecydowanie najbardziej zaawansowana produkcja tego roku. Więc najlepiej, abyście to sprawdzili na własnej skórze.

TIMETABLE

OPEN GATE 18:30 - 19:00
MIKE KONSTANTY 19:00 - 20:00
MICKEY DESTINZ 20:00 - 21:00
CAY 21:00 - 22:00
FRED LENIX 22:00 - 23:15
SHALL OCIN 23:15 - 00:30
MASSANO 00:30 - 02:00
ARTBAT 02:00 - 04:00
VINTAGE CULTURE 04:00 - 06:00

MAPKA

Mapka Mapka

BILETY

Bilety będą dostępne w dniu imprezy w kasach:
- standard: 290 PLN
- VIP: 950 PLN
Zarówno bilety standard jak i VIP w dalszym ciągu będzie można zakupić online za pośrednictwem abilet.pl oraz w kasach Atlas Areny od godziny 15:00.

PŁATNOŚCI

Płatności w Atlas Arenie obsługujemy za pomocą gotówki oraz kart płatniczych.

SZATNIE

Szatnia płatna obsługiwana przez Atlas Arenę.

DEPOZYT

Depozyt dostępne w cenie 30 PLN.

TOALETY

Na terenie imprezy masowej znajdują się bezpłatne toalety.

GASTRO

Uwaga, na terenie imprezy znajdują się punkty gastronomiczne, w których będziecie mogli zaopatrzyć się w różne napoje, piwo – 3,5% oraz różnego rodzaju fast foody. Strefa gastronomiczna – grillowa znajdować się będzie w garażu, który mieści się na poziomie płyty głównej.

Będzie również wydzielona strefa z alkoholem wysokoprocentowym.

PALARNIE

Wszystkie palarnie znajdują się na zewnątrz obiektu. W arenie obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych i papierosów elektronicznych. Każdy sektor ma dedykowane palarnie.

PARKINGI

Parkingi są płatne gotówką na miejscu.

TRANSPORT

Osoby niepełnosprawne:

Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku mogą wejść na Arenę za darmo wraz z opiekunem, który musi posiadać bilet wstępu. Organizator zapewnia asystę do miejsc przeznaczonych dla niepełnosprawnych.

INFO

Na teren imprezy nie można wnosić profesjonalnych bądź półprofesjonalnych aparatów fotograficznych, tyczy się to również kamer typu GoPro. Nie można wnosić również selfie sticków. Można natomiast wnieść urządzenia typu: powerbank oraz gimbal.

Można zabrać ze sobą plecak w maksymalnych wymiarach 30x40 cm. Można wnieść również otwarty kubek na napój.

Nie można wnosić pożywienia oraz napojów.

Wyjście z imprezy równa się z utratą ważności biletu.

Leki i inne

Bierzemy pod uwagę fakt, że niektóre osoby muszą mieć przy sobie w czasie imprezy pompy insulinowe oraz leki. Prosimy o informowanie ochrony o tym fakcie przy wejściach. Wszelkie wątpliwości co do leków będą konsultowane przez służby medyczne.

REGULAMIN


TME Events on FACEBOOK & INSTAGRAM!

Dołącz do nas na facebooku oraz instagramie i ciesz się premierowymi informacjami o nowych eventach, a szykujemy ich naprawdę wiele! Znajdziecie tam również wszelkie multimedia i informacje z przygotowań ARTBAT pres. Upperground Poland.